Forum ETŠ Nikola Tesla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum ETŠ Nikola Tesla

Forum za sadašnje i bivše učenike ETŠ Nikola Tesla
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nakon "Tesle"...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
veseliburek
Master Tesla
veseliburek


Broj poruka : 201
Poeni : 269
Reputacija : 18
Datum upisa : 12.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Zvezdara

Nakon "Tesle"... Empty
PočaljiNaslov: Nakon "Tesle"...   Nakon "Tesle"... EmptyUto Okt 01, 2013 2:10 am

Dakle, na predlog korisnice Nena95, da otvorim temu gde bivši učenici pričaju kako su nastavili svoj tok obrazovanja i šta rade danas Smile

Da počnem: ja sam nakon Tesle ni manje ni više otišao par ulica dalje na Ekonomski fakultet. Malo čudan izbor, ali meni je ok (mada bi faks mogao da ide malo bolje, ali je to stvar situacije ;P). Iz mog odeljenja su mahom svi upisali nešto dalje, a oni koji nisu odmah, upisali su nakon godinu dana, ali je nastavak obrazovanja i više nego poželjan posle Tesle (ako planirate da radite neki pristojan posao). Dobar deo je otišao na ETF i višu elektrotehničku (pogotovo višu), mada su tu i filološki, PMF, FON, vojna akademija, mašinski, viša PTT (sad ima neko fensi ime, zaboravio sam), "singidingi" i DIF.
Nazad na vrh Ići dole
https://teslabg.forumsr.com
Privatni profesor
Profesionalni hvatač zjala



Broj poruka : 4
Poeni : 8
Reputacija : 0
Datum upisa : 25.02.2014

Nakon "Tesle"... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nakon "Tesle"...   Nakon "Tesle"... EmptyPet Mar 21, 2014 1:10 pm

ETF 8 komada, PMF sedam, ostali faksevi manje, uglavnom fakulteti i vise vezane za elektrotehniku i programiranje. Inace sam bio u Tesli elektrotehnicar racunara, mislim da su svi bar nesto upisali Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
 
Nakon "Tesle"...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum ETŠ Nikola Tesla :: Škola :: Bivši učenici-
Skoči na: