Forum ETŠ Nikola Tesla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum ETŠ Nikola Tesla

Forum za sadašnje i bivše učenike ETŠ Nikola Tesla
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Koje su god admini foruma

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Privatni profesor
Profesionalni hvatač zjala



Broj poruka : 4
Poeni : 8
Reputacija : 0
Datum upisa : 25.02.2014

Koje su god admini foruma Empty
PočaljiNaslov: Koje su god admini foruma   Koje su god admini foruma EmptyUto Feb 25, 2014 10:46 pm

Jim_91, maturirao 2010 ako je suditi po niku
Veseliburek, tebe ne poznajem, ali se secam lika sa slicnim ili cak istim nikom koji je bio amdinistrator foruma jos onda kada sam ja upisivao teslu, 2007


Dajte forum klincima, mozda i zazivi onda kad oni pocnu da kucaju poruke, forum vam se raspada u ovakvom sistemu, pogledajte od kad su vam poruke.

Ne vidim razlog da i ova moja tema bude obrisana, ovo je misljenje clana foruma na osnovu koga treba da unapredite forum.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
veseliburek
Master Tesla
veseliburek


Broj poruka : 201
Poeni : 269
Reputacija : 18
Datum upisa : 12.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Zvezdara

Koje su god admini foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje su god admini foruma   Koje su god admini foruma EmptySre Feb 26, 2014 2:36 pm

jim_91 je zapravo '93. godište, a i ja sam, kao i ostali admini (NeshaTheBigGuy i Ivy). Beli Drekavac je '95. i on je jedini globalni moderator foruma koji je treutno još uvek u tesli (još jedno polugodište). Katy97 je dobila moderatorsko mesto u podforumu novog smera.

Bio sam registrovan na tom forumu, ali nisam bio admin. Onda je u jednom trenutku taj forum ugašen, i ja sam napravio ovaj koji, eto, nikada nije nešto preterano zaživeo...

Stvar je što su forume progutale socijalne mreže. Današnji klinci nisu odrasli na forumima kao mi, i njima je jednostavno facebook prirodniji za upotrebu... A forum više nije ni linkovan ka sajtu, koliko ja znam. (4 meseca smo jurili profesore da na stari sajt postave link ka forumu, a onda su par meseci kasnije stavili novi sajt)

Teme sa oglasima za privatne časove se brišu, što piše i u pravilniku... Ako želiš da na forumu pomogneš klincima sa zadacima, to je lepo od tebe i super, ali jednostavno moraju oglasi da se brišu, izvini. (ipak se i dalje vodi kao zvanični forum)

Kontaktiraću parlament škole što se mene tiče, i mogu da ih povežem sa celom pričom i da im dam par administratorskih naloga. Facebook stranica parlamenta nije postojala kada sam ja išao u teslu, niti je isti parlament delovao kao da nešto radi tada.
Nazad na vrh Ići dole
https://teslabg.forumsr.com
Privatni profesor
Profesionalni hvatač zjala



Broj poruka : 4
Poeni : 8
Reputacija : 0
Datum upisa : 25.02.2014

Koje su god admini foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje su god admini foruma   Koje su god admini foruma EmptyČet Feb 27, 2014 9:10 am

Pri novom registrovanju procitao sam pravilnik, hvala na obavestenju.

A to jes, forumi su ugaseni takoreci zbog fejsa, al bar da se proba, mozda ga klinci vrate na staze stare slave.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koje su god admini foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje su god admini foruma   Koje su god admini foruma Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koje su god admini foruma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum ETŠ Nikola Tesla :: Brbljaonica-
Skoči na: