Forum ETŠ Nikola Tesla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum ETŠ Nikola Tesla

Forum za sadašnje i bivše učenike ETŠ Nikola Tesla
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Šta slušate od muzike?

Ići dole 
+15
Ozzy
Beli Drekavac
Shibby
Rile
Albert
Stefan
KuXy
Robin
NeshaTheBigGuy
Ivy
Stefan Andric
vertex
*Masha*
Mi[L]aN
veseliburek
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
veseliburek
Master Tesla
veseliburek


Broj poruka : 201
Poeni : 269
Reputacija : 18
Datum upisa : 12.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Zvezdara

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 9:49 am

^njaaaah tongue



Nazad na vrh Ići dole
https://teslabg.forumsr.com
Albert
Teslaš
Albert


Broj poruka : 16
Poeni : 32
Reputacija : 16
Datum upisa : 30.08.2010
Godina : 30

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 10:00 am

inace slusam metal,punk,rock,regge.
od stranih:metallica,korn,sabaton,soad,dragonforce,rhcp,audioslave,nightwish,behemoth,ac/dc,gnr,dope,dimmu borgir,kamelot,bob marley,manu chao...
od nasih:darkwood dub,masta basta,atheist rap,pankrti,riblja corba,ekv,orthodox celts,kkn,kultur shock...
ima jos dosta.ne mogu svega da se setim.
trenutno slusam ovo:



i nisu narodnjaci,mnogo je dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Rile
Profesionalni hvatač zjala



Broj poruka : 6
Poeni : 7
Reputacija : -4
Datum upisa : 30.08.2010

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 10:01 am











Poslednji izmenio veseliburek dana Pon Avg 30, 2010 10:53 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : spajanje postova)
Nazad na vrh Ići dole
Albert
Teslaš
Albert


Broj poruka : 16
Poeni : 32
Reputacija : 16
Datum upisa : 30.08.2010
Godina : 30

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 10:29 am

da malo razbijem monotoniju (:

Nazad na vrh Ići dole
veseliburek
Master Tesla
veseliburek


Broj poruka : 201
Poeni : 269
Reputacija : 18
Datum upisa : 12.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Zvezdara

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 10:56 am

Ok Rile, svi smo ukapirali kakvu muziku voliš, ali budem li još jednom video 5 postova jedan za drugim sa po jednim linkom, moraće ban da leti. Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://teslabg.forumsr.com
Rile
Profesionalni hvatač zjala



Broj poruka : 6
Poeni : 7
Reputacija : -4
Datum upisa : 30.08.2010

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 11:01 am

veseliburek ::
Ok Rile, svi smo ukapirali kakvu muziku voliš, ali budem li još jednom video 5 postova jedan za drugim sa po jednim linkom, moraće ban da leti. Wink
Ovo da shvatim kao pretnju ili????
Nazad na vrh Ići dole
Ivy
Nedokazani Teslaš
Ivy


Broj poruka : 132
Poeni : 178
Reputacija : 26
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 30

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 11:02 am

To poslušaš jer je on dobrica. Ako ja poludim.... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Rile
Profesionalni hvatač zjala



Broj poruka : 6
Poeni : 7
Reputacija : -4
Datum upisa : 30.08.2010

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 11:04 am

Ivy ::
To poslušaš jer je on dobrica. Ako ja poludim.... Wink
ako ti poludis?
Nazad na vrh Ići dole
Rile
Profesionalni hvatač zjala



Broj poruka : 6
Poeni : 7
Reputacija : -4
Datum upisa : 30.08.2010

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 11:12 am

Rile ::
Ivy ::
To poslušaš jer je on dobrica. Ako ja poludim.... Wink
ako ti poludis?
cekam odgovor Razz ne bitno, nek mi neko nadje samo pravilo da ne smem da kacim pesme i sve ce biti ok Wink
Nazad na vrh Ići dole
veseliburek
Master Tesla
veseliburek


Broj poruka : 201
Poeni : 269
Reputacija : 18
Datum upisa : 12.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Zvezdara

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 11:14 am

Šta slušate od muzike? - Page 3 Hqdefaultx

I ne, nije problem da kačiš pesme, problem je da u pet postova okačiš pet pesama, uzmeš linkove od pesama koje hoćeš da okačiš i staviš ih u jedan post.
Nazad na vrh Ići dole
https://teslabg.forumsr.com
Ivy
Nedokazani Teslaš
Ivy


Broj poruka : 132
Poeni : 178
Reputacija : 26
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 30

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 11:16 am

Niko ti ne brani da kačiš pesme.
Kačenje 5 pesama u različite postove u kratkom vremenskom roku zove se spamovanje. A da spamuješ ne smeš.
Ne planiram više da ti odgovaram ovde na pitanja, kao što vidiš, tema se zove "Šta slušate od muzike". Sva pitanja možeš da pošalješ na PM, ili na pitanja, predlozi i sugestije.
I poslednje, prekini da budeš drzak i bezobrazan, nemaš ni najmanji razlog za to. Ono je bila opomena, posle toga sledi ban
Nazad na vrh Ići dole
Rile
Profesionalni hvatač zjala



Broj poruka : 6
Poeni : 7
Reputacija : -4
Datum upisa : 30.08.2010

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 11:19 am

pravilo mi treba, dosao sam na ovaj forum i ne zelim da mi se neko ***** i da mi preti, banujte me bas me briga ali ako ste admini drzite se pravila a ne zato sto vi slusate metal itd itd.. smeta vam narodna muzika ...
Nazad na vrh Ići dole
Ivy
Nedokazani Teslaš
Ivy


Broj poruka : 132
Poeni : 178
Reputacija : 26
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 30

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 11:23 am

Rile ::
pravilo mi treba, dosao sam na ovaj forum i ne zelim da mi se neko kurci i da mi preti, banujte me bas me briga ali ako ste admini drzite se pravila a ne zato sto vi slusate metal itd itd.. smeta vam narodna muzika ...

"Novi korisnici – pošto ste se registrovali, slobodni ste da postavljate svoje teme kao i da odgovarate na poruke u okviru postojećih. Kada odgovarate, obavezni ste da se držite postavljene teme." - Znači, muzikaaaa

"Psovke i druge nepristojne reči su zabranjene – bilo u naslovu teme, samim temama ili nadimku korisnika. Ako baš morate da se izrazite na takav način, koristite bilo kakvu vrstu cenzure." - Tvoj poslednji post

"Sve SPAM poruke i poruke koje nemaju smisla ili su pretrpane raznim znacima i smajlijima biće obrisane, a namerno spamovanje biće najoštrije kažnjavano. " - Već objasnila
Nazad na vrh Ići dole
veseliburek
Master Tesla
veseliburek


Broj poruka : 201
Poeni : 269
Reputacija : 18
Datum upisa : 12.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Zvezdara

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyPon Avg 30, 2010 11:25 am

E tako, ako je jedini način da se urazumite ban, onda ok...

Kao prvo, ne psuj, ovo je zvaničan forum škole.

Kao drugo, ovde si se danas registrovao i moraš da znaš hijerarhiju: na vrhu su administratori (ja, Ivy i Nesha), ispod njih su moderatori (jim_91 i Milan) i onda vi.

Ono što si ti radio je spamovanje. Ja privatno ne volim narodnu muziku ali tebi ne branim da je kačiš (kači Zoricu Brunclik ako hoćeš, nemam ništa protiv), ali neki red ovde mora da se zna, a to je da spamovanja NEMA.

Dobio si period za hlađenje, nadam se da ćeš se kroz 24 sata urazumiti.

Pozdrav.


Poslednji izmenio Ivy dana Pon Avg 30, 2010 11:29 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Žale se ljudi da ne poštuješ pravila xD)
Nazad na vrh Ići dole
https://teslabg.forumsr.com
Shibby
Profesionalni hvatač zjala



Broj poruka : 8
Poeni : 20
Reputacija : 12
Datum upisa : 31.08.2010

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyUto Avg 31, 2010 7:02 am

Beatles, Rolling stones, Hendrix, Janis, Alice in chains, Pearl jam, Soundgarden, Mad season, Exploited, Manu Chao, Smak, KUD Idijoti , Tryo, L7, Four non-blondes - favoriti afro
Nazad na vrh Ići dole
Beli Drekavac
Moderator
Beli Drekavac


Broj poruka : 99
Poeni : 114
Reputacija : 5
Datum upisa : 24.08.2010

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyUto Avg 31, 2010 8:38 am



Nazad na vrh Ići dole
veseliburek
Master Tesla
veseliburek


Broj poruka : 201
Poeni : 269
Reputacija : 18
Datum upisa : 12.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Zvezdara

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyUto Avg 31, 2010 8:46 am









Nazad na vrh Ići dole
https://teslabg.forumsr.com
Ivy
Nedokazani Teslaš
Ivy


Broj poruka : 132
Poeni : 178
Reputacija : 26
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 30

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyUto Avg 31, 2010 10:27 am

Nazad na vrh Ići dole
Albert
Teslaš
Albert


Broj poruka : 16
Poeni : 32
Reputacija : 16
Datum upisa : 30.08.2010
Godina : 30

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyUto Avg 31, 2010 10:40 am







jos malo svirka (: SKC 19.11.
Nazad na vrh Ići dole
Rile
Profesionalni hvatač zjala



Broj poruka : 6
Poeni : 7
Reputacija : -4
Datum upisa : 30.08.2010

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyUto Avg 31, 2010 11:05 am








Spojler:
Nazad na vrh Ići dole
NeshaTheBigGuy
Admin
NeshaTheBigGuy


Broj poruka : 34
Poeni : 42
Reputacija : 7
Datum upisa : 12.05.2010
Lokacija : /home/Srbija/Beograd/Grocka/

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyUto Avg 31, 2010 11:51 am

Molimo sve članove da ne kače više od pet linkova po postu radi preglednosti. Svi ostali linkovi bi trebalo da se stave u spoiler! Takođe, psovanje neće biti tolerisano jer se forum nadgleda od strane škole!
Molimo još jednom da se poštuju pravila da ne bi došlo do ovakvih situacija!

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
http://smrzlic.eu
Shibby
Profesionalni hvatač zjala



Broj poruka : 8
Poeni : 20
Reputacija : 12
Datum upisa : 31.08.2010

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyUto Avg 31, 2010 7:58 pm



Nazad na vrh Ići dole
Shibby
Profesionalni hvatač zjala



Broj poruka : 8
Poeni : 20
Reputacija : 12
Datum upisa : 31.08.2010

Šta slušate od muzike? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate od muzike?   Šta slušate od muzike? - Page 3 EmptyUto Avg 31, 2010 9:11 pm