Forum ETŠ Nikola Tesla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum ETŠ Nikola Tesla

Forum za sadašnje i bivše učenike ETŠ Nikola Tesla
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Reunion bivsih ucenika

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Enver Hodzic
Profesionalni hvatač zjala



Broj poruka : 1
Poeni : 3
Reputacija : 0
Datum upisa : 08.01.2011

Reunion bivsih ucenika Empty
PočaljiNaslov: Reunion bivsih ucenika   Reunion bivsih ucenika EmptySub Jan 08, 2011 7:19 am

Ja sam diplomiro TT otsek 1964. Jedna od mojih aktivnosti, Clan Skolske Zajednice.
Dali neko ima informacije o "Reunions" od starih generacija?
Moj brat je diplomirao Srednju Arhitektonsku skolu u Beogradu i oni imaju ove godine reuniju i Junu mesecu.
Mene interesuje da stupim u kontakt sa mojom generacijom.
Bilo koja pomoc bi bila dobrodosla.
Hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
Beli Drekavac
Moderator
Beli Drekavac


Broj poruka : 99
Poeni : 114
Reputacija : 5
Datum upisa : 24.08.2010

Reunion bivsih ucenika Empty
PočaljiNaslov: Re: Reunion bivsih ucenika   Reunion bivsih ucenika EmptySub Jan 08, 2011 7:51 am

Moj savet vam je da se registrujete na drušvenoj mreži Facebook.com i pronadjete vaše prijatelje preko nje
ili pak ako imate barem nekog koga poznajete iz Srednje škole sa kojim imate kontakt
pitate njega/nju da li ona zna gde je taj i taj i da li ima kontakta sa njim itd itd.

Što se tiče Školskog Arhiva(Tipa dnevnici,Zapisnici) iz te i te godine ja mislim da oni "ispare" nakon 8 godina ja mislim da se dnevnici i zapisnici šalju u Arhiv Srbije
Mada moje mišljenje je da su se ti zapisnici u medjuvremenu zagubili negde ipak to je više od 45 godina možda je dnevnik sada deo nekih novina koje čitamo(reciklaža)

Uzdravlje!
Ps. ako ste poznavali tada profesora Boru Vukčevića(da, on još predaje T.C.) možete i dalje svratiti kod njega ili pak tražiti savet od njega.
Nazad na vrh Ići dole
veseliburek
Master Tesla
veseliburek


Broj poruka : 201
Poeni : 269
Reputacija : 18
Datum upisa : 12.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Zvezdara

Reunion bivsih ucenika Empty
PočaljiNaslov: Re: Reunion bivsih ucenika   Reunion bivsih ucenika EmptySub Jan 08, 2011 7:59 am

Pojma nemam o bilo kakvim okupljanima, jedino da dođete do škole i pričate sa direktorkom, mada sumnjam da i ona zna nešto o tome...
Nazad na vrh Ići dole
https://teslabg.forumsr.com
Sponsored content





Reunion bivsih ucenika Empty
PočaljiNaslov: Re: Reunion bivsih ucenika   Reunion bivsih ucenika Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Reunion bivsih ucenika
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Spisak upisanih učenika
» Reunion generacije`81

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum ETŠ Nikola Tesla :: Škola :: Bivši učenici-
Skoči na: