Forum ETŠ Nikola Tesla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum ETŠ Nikola Tesla

Forum za sadašnje i bivše učenike ETŠ Nikola Tesla
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Људи помагајте!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
terza98
Profesionalni hvatač zjala
terza98


Broj poruka : 6
Poeni : 8
Reputacija : 0
Datum upisa : 05.05.2013
Godina : 25
Lokacija : Велики Црљени

Људи помагајте! Empty
PočaljiNaslov: Људи помагајте!   Људи помагајте! EmptyNed Maj 05, 2013 11:41 pm

Поздрав. Smile Осми сам разред,и у јуну полажем пријемни...Занима ме нови смер, електротехничар информационих технологија,и администратор рачунарских мрежа.Шта ми је боље од oва два смера?Да ли бих после средње могао добро да прођем на ФОН-у,ЕТФ-у или само на информационим технологијама?Који су предмети,какви су наставници,и јел много тешко завршити ово са одличним успехом? Ако би неко могао да ми каже нешто о ова два смера био бих вам много захвалан. Smile
Nazad na vrh Ići dole
slaki011
Teslaš
slaki011


Broj poruka : 19
Poeni : 27
Reputacija : -1
Datum upisa : 02.06.2011

Људи помагајте! Empty
PočaljiNaslov: Re: Људи помагајте!   Људи помагајте! EmptyPon Maj 06, 2013 3:21 am

Druze, da ti kazem iskreno, to je jos ne "testirano" do kraja. Najsigurnije ti je da upadnes u el. racunara ... to je najjaci smer... al nek kaze neko drugi jos svoje utiske pa ti oda odluci ... pozz Smile
Nazad na vrh Ići dole
Katy97
Moderator
Katy97


Broj poruka : 9
Poeni : 9
Reputacija : 0
Datum upisa : 04.07.2012
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Људи помагајте! Empty
PočaljiNaslov: Re: Људи помагајте!   Људи помагајте! EmptyUto Maj 07, 2013 12:22 am

Pozz Terza Very Happy Ja zavrsavam prvu godinu na smeru Informacione tehnologije Smile po meni nas smer je bolji od Administratora,nisam toliko upucena u njihov program i ovim naravno ne zelim da uvredim admine Smile sto kaze Slaki smer jeste nov,mi smo prva generacija i na nama se testira,na vama ce biti ispravljene eventualne greske Smile posle ovog smera mozes da upises i FON i ETF i PMF ali takodje steci ces znanja da mozes da radis i bez fakulteta Smile Na pitanje kakvi su nastavnici nema bas adekvatnog odgovora,u principu nasi su dobri,sad da li cete i vi imati iste nastavnike kao mi to stvarno ne znam da ti kazem, ali u principu svi su dobri,strogi jesu i traze rad ali tako i treba da bude,zar ne Smile Smer jeste tezak kao i ostali u Tesli xD a za odlican uspeh moras da se dobro potrudis ali nije nemoguce ako imas dobre radne navike iz osnovne Smile mi imamo dosta strucnih predmeta sto je prednost naravno,uostalom pogledaj spisak predmeta Very Happy sve u svemu ako te jos nesto zanima pitaj slobodno Very Happy spisak predmeta:https://skydrive.live.com/?cid=F13EFB8B9D084677&id=F13EFB8B9D084677%21355
Nazad na vrh Ići dole
terza98
Profesionalni hvatač zjala
terza98


Broj poruka : 6
Poeni : 8
Reputacija : 0
Datum upisa : 05.05.2013
Godina : 25
Lokacija : Велики Црљени

Људи помагајте! Empty
PočaljiNaslov: Re: Људи помагајте!   Људи помагајте! EmptyČet Maj 16, 2013 7:09 pm

Хвала пуно... Који су вам најтежи предмети? Јел тешко програмирање? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
veseliburek
Master Tesla
veseliburek


Broj poruka : 201
Poeni : 269
Reputacija : 18
Datum upisa : 12.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Zvezdara

Људи помагајте! Empty
PočaljiNaslov: Re: Људи помагајте!   Људи помагајте! EmptySub Jun 22, 2013 10:26 pm

Ne znam šta se radi iz programiranja (verovatno C, kasnije C# ili Java), ali nije teško... A i mnogo zavisi ko ti zapadne.
Nazad na vrh Ići dole
https://teslabg.forumsr.com
terza98
Profesionalni hvatač zjala
terza98


Broj poruka : 6
Poeni : 8
Reputacija : 0
Datum upisa : 05.05.2013
Godina : 25
Lokacija : Велики Црљени

Људи помагајте! Empty
PočaljiNaslov: Re: Људи помагајте!   Људи помагајте! EmptySub Jun 29, 2013 12:27 pm

Stavio sam na prvu zelju ,samo da upadnem Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Људи помагајте! Empty
PočaljiNaslov: Re: Људи помагајте!   Људи помагајте! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Људи помагајте!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum ETŠ Nikola Tesla :: Škola-
Skoči na: