Forum ETŠ Nikola Tesla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum ETŠ Nikola Tesla

Forum za sadašnje i bivše učenike ETŠ Nikola Tesla
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pitanje ?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Sasa
Profesionalni hvatač zjala



Broj poruka : 6
Poeni : 11
Reputacija : 0
Datum upisa : 22.07.2011

Pitanje ? Empty
PočaljiNaslov: Pitanje ?   Pitanje ? EmptyPon Jan 23, 2012 9:36 am

Mozete mi reci , kakve su sledece tri godine na smeru elektronika .....
Koje predmete gubimo / dobijamo ?
Oce biti retardirane teorije na praksi , ili ce se nesto raditi ?
I interesuje me , gde je bolje na elektronici ili racunarima ... kao prvo gde je lakse , a kao drugo nema kao drugo , za sad gde je lakse .... ono svi kazu racunari najtezi tezi od elektronike a na elektronici u djavola kolko se uci -.-
I jos ovo ako imate neki predlog za prebacivanje u drugu skolu , gde se radi samo programiranje , cuo sam od ortaka jednog da postoji takva sk u bg i da nije privatna , pa ako je neko ness cuo o tome , molicu neka mi se obrati .. na fejsu ili mejlu https://www.facebook.com/profile.php?id=100001257200332 --- sasaorasanin@gmail.com >>>
Iskreno po meni nema vajde od ovoga , da se bakcem u ovoj skoli ako ocu samo programiranje , kad me ovde uce u pm necemu sto me ne zanima .... a i nije mi potrebno za programiranje....A pogotovu ovom smeru "elektronici".


Hvala
Nazad na vrh Ići dole
veseliburek
Master Tesla
veseliburek


Broj poruka : 201
Poeni : 269
Reputacija : 18
Datum upisa : 12.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Zvezdara

Pitanje ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje ?   Pitanje ? EmptyPon Jan 23, 2012 9:59 am

Pa imaš spisak predmeta, pogledaj malo forum... (a ima isto i na sajtu, koliko ja znam)

I nije mi jasno šta uopšte tražiš na elektronici ako te zanima programiranje, zna se kojim oblastima se bavi elektronika, a kojim računari. Tesla ti je škola u kojoj se manje-više pripremaš za faks, vidiš da u zemlji nam S(v)rbiji nema posla ni za one koji imaju fakultet, a kamoli za srednju školu (osim ako nećeš da radiš neki posao koji verovatno nije dorastao tvom inteligentnom nivou), mani da kukaš o tome kako hoćeš programiranje posle prve godine, prebaci se na računare ako hoćeš da imaš bar malo programiranja, guli to, i onda posle upišeš FON, PMF ili ETF i baviš se programiranjem, od programerskog znanja koje stekneš u srednjoj nema 'leba...
Nazad na vrh Ići dole
https://teslabg.forumsr.com
Sasa
Profesionalni hvatač zjala



Broj poruka : 6
Poeni : 11
Reputacija : 0
Datum upisa : 22.07.2011

Pitanje ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje ?   Pitanje ? EmptyPon Jan 23, 2012 11:59 am

Pa .... nisam ja mislio da ucim u srednjoj skoli o programiranju , jer to se u sk ne moze nauciti dobro ... imam nesto gde mogu nauciti i ko me moze nauciti ... a za skolu kazem zato sto mora da je zavrsim pa pitam da me vodi ka smeu programiranja a da me ne vuce na nesto deseto .... ne zanimaju me mnoge stvari o skoli i sajtu pa ne trazim informacije ... ako neko zna i zeli da kaze recice ako ne nista videcemo dalje ....hvala na odgovoru Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
defactchella
Teslaš
defactchella


Broj poruka : 17
Poeni : 19
Reputacija : 1
Datum upisa : 12.07.2011

Pitanje ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje ?   Pitanje ? EmptyPet Jan 27, 2012 6:49 am

Prebaci se u neku kršniju školu, smer računari i uči sam.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanje ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje ?   Pitanje ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanje ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum ETŠ Nikola Tesla :: Škola-
Skoči na: